Asus kannettavan tietokoneen ROG Ally (2023) RC71L NR2301L yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen ROG Ally (2023) RC71L NR2301L yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-AUR710NB
79,95 €
66,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ROG Ally (2023) RC71L NR2301L
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
C41N2208
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUR710NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,48 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219231 |
| Korvaa | C41N2208 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 38.7Wh |
| Mitat | 257.00 x 41.70 x 10.50mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |