Asus kannettavan tietokoneen RC71L-NH001W / RC71L-NH002W yhteensopiva akku 5150mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen RC71L-NH001W / RC71L-NH002W yhteensopiva akku 5150mAh
In stock
- SKU
- CS-AUR712NB
56,95 €
50,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
RC71L-NH001W
RC71L-NH002W
RC71L-NH019W
RC71L-NR2301L
ROG Ally(2023)RC71L
Rog AllY CONSOLE 2023
RC71L-NH002W
RC71L-NH019W
RC71L-NR2301L
ROG Ally(2023)RC71L
Rog AllY CONSOLE 2023
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
C41N2208
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUR712NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15.48V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128222996 |
| Korvaa | C41N2208 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5150mAh / 79.72Wh |
| Mitat | 259.00 x 41.80 x 12.30mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |