Asus kannettavan tietokoneen K3605VU / K3605VV yhteensopiva akku 5500mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen K3605VU / K3605VV yhteensopiva akku 5500mAh
In stock
- SKU
- CS-AUK360NB
75,95 €
65,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
K3605VU
K3605VV
K3605VV-BB74
K3605VV-ES96
K3605VV-MX047
K3605VV-MX118W
K3605VV-MX128W
K3605VV-N1028W
K3605VV-PL086
K3605VV-PL088
K3605VV-PL094W
K3605VV-PL095W
K5504VN
K5504VN-BN036WS
K5504VN-BN040W
K5504VN-BN081W
K5504VN-BN086W
K5504VN-DS96
K5504VN-L1023WS
K5504VN-L1024WS
K5504VN-L1026WS
K5504VN-L1032WS
K5504VN-L1033WS
K5504VN-MA045W
K5504VN-MA067W
K5504VN-MA102W
K5504VN-MA112W
K5504VN-MA139W
K6502VJ
K6502VJ-LP060W
K6502VJ-MA053W
K6502VJ-MA071
K6502VJ-MA103
K6502VJ-MA104
K6502VJ-OI91610BL0W
VivoBook 16X K3605VU-DS91-CA
VivoBook 16X K3605VU-ES74
VivoBook 16X K3605VU-NB76
Vivobook 16X K3605ZU
VivoBook 16X K3605ZU-MB098W
Vivobook 16X K3605ZU-MB741WS
Vivobook 16X K3605ZU-MBN541WS
Vivobook 16X K3605ZU-MBN742WS
VivoBook 16X K3605ZU-MX109W
VivoBook 16X K3605ZU-N1058W
VivoBook 16X K3605ZU-N1059W
VivoBook 16X K3605ZU-N1060W
VivoBook 16X K3605ZU-N1106W
VivoBook 16X K3605ZU-N1111W
VivoBook 16X K3605ZU-N1113
VivoBook 16X K3605ZU-N1116
VivoBook 16X K3605ZU-N1119W
VivoBook 16X K3605ZU-N1151
Vivobook 16X K3605ZU-N1506W
Vivobook 16X K3605ZU-N1594W
VivoBook 16X K3605ZU-PL087
Vivobook 16X OLED K3605VU-ES94
VivoBook 16X OLED K3605VU-MX131W
Vivobook 16X OLED K3605VU-MX148X
Vivobook 16X OLED K3605VU-MX164WS
VivoBook 16X OLED K3605VU-N1082W
Vivobook Pro 14X OLED(N7401)
Vivobook Pro 14X OLED N7401ZE-M9003W
VivoBook Pro 14X OLED N7401ZE-M9020
VivoBook Pro 14X OLED N7401ZE-M9065W
VivoBook Pro 14X OLED N7401ZE-M9101W
Vivobook Pro 14X OLED N7401ZE-M9721WS
VivoBook Pro 14X OLED N7401ZE-OLEDS715
VivoBook Pro 14X OLED N7401ZE-SOQ27077W
K3605VV
K3605VV-BB74
K3605VV-ES96
K3605VV-MX047
K3605VV-MX118W
K3605VV-MX128W
K3605VV-N1028W
K3605VV-PL086
K3605VV-PL088
K3605VV-PL094W
K3605VV-PL095W
K5504VN
K5504VN-BN036WS
K5504VN-BN040W
K5504VN-BN081W
K5504VN-BN086W
K5504VN-DS96
K5504VN-L1023WS
K5504VN-L1024WS
K5504VN-L1026WS
K5504VN-L1032WS
K5504VN-L1033WS
K5504VN-MA045W
K5504VN-MA067W
K5504VN-MA102W
K5504VN-MA112W
K5504VN-MA139W
K6502VJ
K6502VJ-LP060W
K6502VJ-MA053W
K6502VJ-MA071
K6502VJ-MA103
K6502VJ-MA104
K6502VJ-OI91610BL0W
VivoBook 16X K3605VU-DS91-CA
VivoBook 16X K3605VU-ES74
VivoBook 16X K3605VU-NB76
Vivobook 16X K3605ZU
VivoBook 16X K3605ZU-MB098W
Vivobook 16X K3605ZU-MB741WS
Vivobook 16X K3605ZU-MBN541WS
Vivobook 16X K3605ZU-MBN742WS
VivoBook 16X K3605ZU-MX109W
VivoBook 16X K3605ZU-N1058W
VivoBook 16X K3605ZU-N1059W
VivoBook 16X K3605ZU-N1060W
VivoBook 16X K3605ZU-N1106W
VivoBook 16X K3605ZU-N1111W
VivoBook 16X K3605ZU-N1113
VivoBook 16X K3605ZU-N1116
VivoBook 16X K3605ZU-N1119W
VivoBook 16X K3605ZU-N1151
Vivobook 16X K3605ZU-N1506W
Vivobook 16X K3605ZU-N1594W
VivoBook 16X K3605ZU-PL087
Vivobook 16X OLED K3605VU-ES94
VivoBook 16X OLED K3605VU-MX131W
Vivobook 16X OLED K3605VU-MX148X
Vivobook 16X OLED K3605VU-MX164WS
VivoBook 16X OLED K3605VU-N1082W
Vivobook Pro 14X OLED(N7401)
Vivobook Pro 14X OLED N7401ZE-M9003W
VivoBook Pro 14X OLED N7401ZE-M9020
VivoBook Pro 14X OLED N7401ZE-M9065W
VivoBook Pro 14X OLED N7401ZE-M9101W
Vivobook Pro 14X OLED N7401ZE-M9721WS
VivoBook Pro 14X OLED N7401ZE-OLEDS715
VivoBook Pro 14X OLED N7401ZE-SOQ27077W
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-04240000
C31N2105-1
C31N2105-1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUK360NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,61 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128200130 |
| Korvaa | 0B200-04240000 / C31N2105-1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5500mAh / 63.86Wh |
| Mitat | 285.60 x 84.80 x 6.40mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |