Asus kannettavan tietokoneen GX531GV / GX531GW yhteensopiva akku 3750mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen GX531GV / GX531GW yhteensopiva akku 3750mAh
In stock
- SKU
- CS-AUZ531NB
72,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GX531GV
GX531GW
GX531GW-78A27CB1
GX531GW-AH76
GX531GW-AS73
GX531GW-ES006T
GX531GW-ES007T
GX531GW-ES009T
GX531GW-ES010T
GX531GW-ES026T
GX531GW-ES027T
GX531GW-ES035R
GX531GW-ES036T
GX531GW-I7R2070
GX531GX
GX531GXR
ROG Zephyrus S GX531GV-ES003T
ROG Zephyrus S GX531GV-ES007T
ROG Zephyrus S GX531GV-ES017T
Zephyrus S GX531GV
Zephyrus S GX531GW
GX531GW
GX531GW-78A27CB1
GX531GW-AH76
GX531GW-AS73
GX531GW-ES006T
GX531GW-ES007T
GX531GW-ES009T
GX531GW-ES010T
GX531GW-ES026T
GX531GW-ES027T
GX531GW-ES035R
GX531GW-ES036T
GX531GW-I7R2070
GX531GX
GX531GXR
ROG Zephyrus S GX531GV-ES003T
ROG Zephyrus S GX531GV-ES007T
ROG Zephyrus S GX531GV-ES017T
Zephyrus S GX531GV
Zephyrus S GX531GW
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03020200
C41N1828
C41N1828
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUZ531NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,44 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165965 |
| Korvaa | C41N1828 / 0B200-03020200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3750mAh / 57.9Wh |
| Mitat | 293.15 x 108.50 x 4.40mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |