Asus kannettavan tietokoneen GX501 / GX501G yhteensopiva akku 3100mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen GX501 / GX501G yhteensopiva akku 3100mAh
In stock
- SKU
- CS-AUZ501NB
48,95 €
40,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GX501
GX501G
GX501GI
GX501GM
GX501GS
GX501VI-1A
GX501VIK
GX501VS
GX501VSK
GX501VS-XS71
ROG GX501
ROG GX501G
ROG GX501GI
ROG GX501GI8750
ROG GX501GM
ROG GX501GS
ROG GX501VI
ROG GX501VIK7700
ROG GX501VS-GZ036T
ROG Zephyrus GX501
ROG Zephyrus GX501G
ROG Zephyrus GX501GI
ROG Zephyrus GX501GI-0061A8750
ROG Zephyrus GX501GI-EI004T
ROG Zephyrus GX501GI-EI005T
ROG Zephyrus GX501GI-EI006T
ROG Zephyrus GX501GI-EI007T
ROG Zephyrus GX501GI-EI008T
ROG Zephyrus GX501GI-EI011T
ROG Zephyrus GX501GI-EI012T
ROG Zephyrus GX501GI-EI013T
ROG Zephyrus GX501GI-EI016T
ROG Zephyrus GX501GI-EI022T
ROG Zephyrus GX501GI-EI023T
ROG Zephyrus GX501GI-EI028T
ROG Zephyrus GX501GI-XS74
ROG Zephyrus GX501GM
ROG Zephyrus GX501GS
ROG Zephyrus GX501VI
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ001T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ019T
ROG Zephyrus GX501VI-GZ020T
ROG Zephyrus GX501VI-GZ021T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ022T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ024T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ025T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ027T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ028T
ROG Zephyrus GX501VI-GZ029T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ030T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ033T
ROG Zephyrus GX501VI-GZ034T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ039T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ043T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-US74
ROG Zephyrus GX501VI-XS74
ROG Zephyrus GX501VI-XS74-HID4
ROG Zephyrus GX501VS-GZ024T
ROG Zephyrus GX501VS-GZ026T
ROG Zephyrus GX501VS-GZ034T
ROG Zephyrus GX501VS-GZ054T
ROG Zephyrus GX501VS-GZ058T
ROG Zephyrus GX501VS-XS71
Zephyrus GX501
GX501G
GX501GI
GX501GM
GX501GS
GX501VI-1A
GX501VIK
GX501VS
GX501VSK
GX501VS-XS71
ROG GX501
ROG GX501G
ROG GX501GI
ROG GX501GI8750
ROG GX501GM
ROG GX501GS
ROG GX501VI
ROG GX501VIK7700
ROG GX501VS-GZ036T
ROG Zephyrus GX501
ROG Zephyrus GX501G
ROG Zephyrus GX501GI
ROG Zephyrus GX501GI-0061A8750
ROG Zephyrus GX501GI-EI004T
ROG Zephyrus GX501GI-EI005T
ROG Zephyrus GX501GI-EI006T
ROG Zephyrus GX501GI-EI007T
ROG Zephyrus GX501GI-EI008T
ROG Zephyrus GX501GI-EI011T
ROG Zephyrus GX501GI-EI012T
ROG Zephyrus GX501GI-EI013T
ROG Zephyrus GX501GI-EI016T
ROG Zephyrus GX501GI-EI022T
ROG Zephyrus GX501GI-EI023T
ROG Zephyrus GX501GI-EI028T
ROG Zephyrus GX501GI-XS74
ROG Zephyrus GX501GM
ROG Zephyrus GX501GS
ROG Zephyrus GX501VI
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ001T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ019T
ROG Zephyrus GX501VI-GZ020T
ROG Zephyrus GX501VI-GZ021T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ022T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ024T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ025T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ027T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ028T
ROG Zephyrus GX501VI-GZ029T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ030T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ033T
ROG Zephyrus GX501VI-GZ034T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ039T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ043T
ROG ZEPHYRUS GX501VI-US74
ROG Zephyrus GX501VI-XS74
ROG Zephyrus GX501VI-XS74-HID4
ROG Zephyrus GX501VS-GZ024T
ROG Zephyrus GX501VS-GZ026T
ROG Zephyrus GX501VS-GZ034T
ROG Zephyrus GX501VS-GZ054T
ROG Zephyrus GX501VS-GZ058T
ROG Zephyrus GX501VS-XS71
Zephyrus GX501
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-02380100
0B200-02380200
4ICP4/72/75
C41N1712
C41PKC5
0B200-02380200
4ICP4/72/75
C41N1712
C41PKC5
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUZ501NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156451 |
| Korvaa | C41N1712 / C41PKC5 / 0B200-02380100 / 0B200-02380200 / 4ICP4/72/75 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 47.74Wh |
| Mitat | 300.10 x 111.20 x 4.70mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |