Asus kannettavan tietokoneen C235VA / CM3200FM1A yhteensopiva akku 4100mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen C235VA / CM3200FM1A yhteensopiva akku 4100mAh
In stock
- SKU
- CS-ACF320NB
67,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
C235VA
CM3200FM1A
CM3200FVA
ChromeBook Flip CM3 CM3200FDA
ChromeBook Flip CM3 CM3200FDA-HW0015
Chromebook Flip CM3
Chromebook Flip CM3 CM3200FM1A-DH01T-CA
Chromebook Flip CM3 CM3200FM1A-DS44T-S
Chromebook Flip CM3 CM3200FM1A-HW0017
Chromebook Flip CM3 CM3200FM1A-HW0025
Chromebook Flip CM3 CM3200FM1A-HW0033
Chromebook Flip CM3 CM3200FM1A-HW0037
Chromebook Flip CM3 CM3200FM1A-HW0041
Chromebook Flip CM3 CM3200FM1A-HW0058
Chromebook Flip CM3 CM3200FM1A-WS44T
Chromebook Flip CM3 CM3200FVA-DS42T
Chromebook Flip CM3 CM3200FVA-HW0006
Chromebook Flip CM3 CM3200FVA-HW0007
Chromebook Flip CM3 CM3200FVA-HW0014
Chromebook Flip CM3 CM3200FVA-HW0015
Chromebook Flip CM3 CM3200FVA-HW0026
Chromebook Flip CM3 CM3200FVA-HW0027
Chromebook Flip CM3 CM3200FVA-HW0054
Chromebook Flip CM3200
CM3200FM1A
CM3200FVA
ChromeBook Flip CM3 CM3200FDA
ChromeBook Flip CM3 CM3200FDA-HW0015
Chromebook Flip CM3
Chromebook Flip CM3 CM3200FM1A-DH01T-CA
Chromebook Flip CM3 CM3200FM1A-DS44T-S
Chromebook Flip CM3 CM3200FM1A-HW0017
Chromebook Flip CM3 CM3200FM1A-HW0025
Chromebook Flip CM3 CM3200FM1A-HW0033
Chromebook Flip CM3 CM3200FM1A-HW0037
Chromebook Flip CM3 CM3200FM1A-HW0041
Chromebook Flip CM3 CM3200FM1A-HW0058
Chromebook Flip CM3 CM3200FM1A-WS44T
Chromebook Flip CM3 CM3200FVA-DS42T
Chromebook Flip CM3 CM3200FVA-HW0006
Chromebook Flip CM3 CM3200FVA-HW0007
Chromebook Flip CM3 CM3200FVA-HW0014
Chromebook Flip CM3 CM3200FVA-HW0015
Chromebook Flip CM3 CM3200FVA-HW0026
Chromebook Flip CM3 CM3200FVA-HW0027
Chromebook Flip CM3 CM3200FVA-HW0054
Chromebook Flip CM3200
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03800100
C21N2003
C21N2003
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-ACF320NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218982 |
| Korvaa | 0B200-03800100 / C21N2003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 31.57Wh |
| Mitat | 218.30 x 105.50 x 3.10mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |