Asus kannettavan tietokoneen B3404CV / CM3401FFA yhteensopiva akku 5400mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen B3404CV / CM3401FFA yhteensopiva akku 5400mAh
In stock
- SKU
- CS-AUB340NB
48,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
B3404CV
CM3401FFA
Chromebook CM34 CM3401FFA
Chromebook CM34 Flip CM3401FFA-LZ0174
Chromebook CX34 Flip CX3401FBA-DH586T-S
Chromebook Flip CX3 CX3401FBA
Chromebook VIBE CX34 Flip CX3401
Chromebook Vibe CX34
ExpertBook B3
ExpertBook B3 B3404CVF
ExpertBook CX5403
ExpertBook Chromebook Plus CX5403CMA
Flip CX3401FBA
CM3401FFA
Chromebook CM34 CM3401FFA
Chromebook CM34 Flip CM3401FFA-LZ0174
Chromebook CX34 Flip CX3401FBA-DH586T-S
Chromebook Flip CX3 CX3401FBA
Chromebook VIBE CX34 Flip CX3401
Chromebook Vibe CX34
ExpertBook B3
ExpertBook B3 B3404CVF
ExpertBook CX5403
ExpertBook Chromebook Plus CX5403CMA
Flip CX3401FBA
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-04010000
0B200-04310000
C31N2205
0B200-04310000
C31N2205
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUB340NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11.61V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128223009 |
| Korvaa | 0B200-04010000 / 0B200-04310000 / C31N2205 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5400mAh / 62.69Wh |
| Mitat | 275.00 x 75.50 x 5.50mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |