Asus kannettavan tietokoneen B2402CVA / B2402CVA-EB0248 yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen B2402CVA / B2402CVA-EB0248 yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-AUB240NB
48,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
B2402CVA
B2402CVA-EB0248
B2402CVA-XS74
B2402FVA
B2402FVA-N70071
B2402FVA-XS74T
B2502CVA
B2502CVA-BQ0266XA
B2502CVA-P73-CB
B2502CVA-XS74
B2502CVA-XVE54
B2502FVA
B2502FVA-N80030X
B2502FVA-N80031X
B2502FVA-N80032X
B2502FVA-N80058
B2502FVA-XS74T
ExpertBook B2 B2402CVA
ExpertBook B2 B2502CVA
ExpertBook B2 Flip B2402F
B2402CVA-EB0248
B2402CVA-XS74
B2402FVA
B2402FVA-N70071
B2402FVA-XS74T
B2502CVA
B2502CVA-BQ0266XA
B2502CVA-P73-CB
B2502CVA-XS74
B2502CVA-XVE54
B2502FVA
B2502FVA-N80030X
B2502FVA-N80031X
B2502FVA-N80032X
B2502FVA-N80058
B2502FVA-XS74T
ExpertBook B2 B2402CVA
ExpertBook B2 B2502CVA
ExpertBook B2 Flip B2402F
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-04370000
C31N2210
C31N2210
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUB240NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11.55V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128222965 |
| Korvaa | 0B200-04370000 / C31N2210 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 51.98Wh |
| Mitat | 200.20 x 104.10 x 7.40mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |