Asus kannettavan tietokoneen A420UA / A420UA-EK115T yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen A420UA / A420UA-EK115T yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-AVX420NB
105,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A420UA
A420UA-EK115T
F420UA
Pro 14 R459UA
R459UA
R459UA-EK138R
S420UA
VivoBook 14 F420FA
VivoBook 14 F420FA-EB045T
VivoBook 14 F420UA
VivoBook 14 F420UA-BV156T
VivoBook 14 F420UA-EK992T
VivoBook 14 S420UA
VivoBook 14 S420UA-EK021T
VivoBook 14 X420FA
VivoBook 14 X420FA-8202T
VivoBook 14 X420FA-BV021T
VivoBook 14 X420FA-BV082AT
VivoBook 14 X420FA-EB035T
VivoBook 14 X420FA-EB075T
VivoBook 14 X420FA-EB086T
VivoBook 14 X420FA-EB089T
VivoBook 14 X420FA-EB148T
VivoBook 14 X420FA-EB149
VivoBook 14 X420FA-EB157T
VivoBook 14 X420FA-EB234T
VivoBook 14 X420FA-EK037T
VivoBook 14 X420FA-EK040T
VivoBook 14 X420FA-EK051T
VivoBook 14 X420FA-EK177T
VivoBook 14 X420UA
VivoBook 14 X420UA-BV083T
VivoBook 14 X420UA-BV124T
VivoBook 14 X420UA-BV143T
VivoBook 14 X420UA-BV165T
VivoBook 14 X420UA-CBI5A
VivoBook 14 X420UA-EB075T
VivoBook 14 X420UA-EB112T
VivoBook 14 X420UA-EB113T
VivoBook 14 X420UA-EB119T
VivoBook 14 X420UA-EB184T
VivoBook 14 X420UA-EK019T
VivoBook 14 X420UA-EK019TS
VivoBook 14 X420UA-EK023T
VivoBook 14 X420UA-EK050T
VivoBook 14 X420UA-EK053T
VivoBook 14 X420UA-EK059T
VivoBook 14 X420UA-EK073T
VivoBook 14 X420UA-EK112T
VivoBook 14 X420UA-EK127T
VivoBook 14 X420UA-EK150TS
VivoBook 14 X420UA-EK220T
VivoBook 14 X420UA-EV075T
VivoBook 15 X420FA-BV195T
Vivobook 14 X420FA-EB085T
Vivobook 14-X420FA-EK204T
X420FA
X420FA-EK013T
X420FA-EK040T
X420FA-EK051T
X420FA-EK083T
X420UA
X420UA-8S
vivobook 14 x412fa-ek295t
x420fa-58bhdsp1
x420fa-ek037t
A420UA-EK115T
F420UA
Pro 14 R459UA
R459UA
R459UA-EK138R
S420UA
VivoBook 14 F420FA
VivoBook 14 F420FA-EB045T
VivoBook 14 F420UA
VivoBook 14 F420UA-BV156T
VivoBook 14 F420UA-EK992T
VivoBook 14 S420UA
VivoBook 14 S420UA-EK021T
VivoBook 14 X420FA
VivoBook 14 X420FA-8202T
VivoBook 14 X420FA-BV021T
VivoBook 14 X420FA-BV082AT
VivoBook 14 X420FA-EB035T
VivoBook 14 X420FA-EB075T
VivoBook 14 X420FA-EB086T
VivoBook 14 X420FA-EB089T
VivoBook 14 X420FA-EB148T
VivoBook 14 X420FA-EB149
VivoBook 14 X420FA-EB157T
VivoBook 14 X420FA-EB234T
VivoBook 14 X420FA-EK037T
VivoBook 14 X420FA-EK040T
VivoBook 14 X420FA-EK051T
VivoBook 14 X420FA-EK177T
VivoBook 14 X420UA
VivoBook 14 X420UA-BV083T
VivoBook 14 X420UA-BV124T
VivoBook 14 X420UA-BV143T
VivoBook 14 X420UA-BV165T
VivoBook 14 X420UA-CBI5A
VivoBook 14 X420UA-EB075T
VivoBook 14 X420UA-EB112T
VivoBook 14 X420UA-EB113T
VivoBook 14 X420UA-EB119T
VivoBook 14 X420UA-EB184T
VivoBook 14 X420UA-EK019T
VivoBook 14 X420UA-EK019TS
VivoBook 14 X420UA-EK023T
VivoBook 14 X420UA-EK050T
VivoBook 14 X420UA-EK053T
VivoBook 14 X420UA-EK059T
VivoBook 14 X420UA-EK073T
VivoBook 14 X420UA-EK112T
VivoBook 14 X420UA-EK127T
VivoBook 14 X420UA-EK150TS
VivoBook 14 X420UA-EK220T
VivoBook 14 X420UA-EV075T
VivoBook 15 X420FA-BV195T
Vivobook 14 X420FA-EB085T
Vivobook 14-X420FA-EK204T
X420FA
X420FA-EK013T
X420FA-EK040T
X420FA-EK051T
X420FA-EK083T
X420UA
X420UA-8S
vivobook 14 x412fa-ek295t
x420fa-58bhdsp1
x420fa-ek037t
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03200000
C21N1819
C21N1819
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AVX420NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219163 |
| Korvaa | 0B200-03200000 / C21N1819 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 37.73Wh |
| Mitat | 183.80 x 135.30 x 5.00mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |