Asus K009 ja Google Nexus 7 akku 4300 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Google tablettien kanssa:
Nexus 7
Nexus 7 16GB
Nexus 7 32GB
Nexus 7 8GB
Nexus 7"
Nexus 7 16GB
Nexus 7 32GB
Nexus 7 8GB
Nexus 7"
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
ME370T
MeMO Pad ME370T
MeMO Pad ME370T 16GB
MeMO Pad ME370T
MeMO Pad ME370T 16GB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Google alkuperäisakut:
0B200-00120100M-A1A1A-219-17QE
C11-ME370T
ME3PNJ3
C11-ME370T
ME3PNJ3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
0B200-00120100M-A1A1A-219-17QE
C11-EP71
C11-ME370T
ME3PNJ3
C11-EP71
C11-ME370T
ME3PNJ3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-AME301SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079170 |
| Mitat | 141.60 x 68.10 x 3.80mm |
| Korvaa | C11-ME370T / ME3PNJ3 / 0B200-00120100M-A1A1A-219-17QE |
| Kapasiteetti (mAh) | 4300mAh / 15.91Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |