Asus K009 ja Google Nexus 7 2-sukupolvi akku 3950 mAh
calcActive())">
Asus K009 ja Google Nexus 7 2-sukupolvi akku 3950 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUK009SL
33,95 €
29,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Google tablettien kanssa:
ME571KL
Nexus 7 2nd
Nexus 7 4G 32GB
Nexus 7 HD
NEXUS7CVZW
Nexus 7 2nd
Nexus 7 4G 32GB
Nexus 7 HD
NEXUS7CVZW
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
K009
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Google alkuperäisakut:
C11P1303
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C11P1303
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-AUK009SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087700 |
| Mitat | 94.77 x 90.05 x 3.58mm |
| Korvaa | C11P1303 / C11PNCH |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 15.01Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |