Asus G752V, G752VL, G752VL-1A akku 5800mAh
calcActive())">
Asus G752V, G752VL, G752VL-1A akku 5800mAh
In stock
- SKU
- CS-AUG752NB
76,95 €
66,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
G752V
G752VL
G752VL-1A
G752VL-2A
G752VL-BHI7N32
G752VL-DH71
G752VL-GC057T
G752VL-GC058T
G752VL-GC059T
G752VL-GC060T
G752VL-GC085T
G752VM
G752VM-GC034D
G752VM-GC058T
G752VT
G752VT-1A
G752VT-DH72
G752VT-DH74
G752VT-GC030T
G752VT-GC031T
G752VT-GC032T
G752VT-GC037T
G752VT-GC046D
G752VT-GC053T
G752VT-GC062T
G752VT-GC075T
G752VT-GC104T
G752VT-RH71
GFX72J
ROG G752
ROG G752V
ROG G752VL
ROG G752VT
ROG G752VY
ROG GFX72VL6700
ROG GFX72VT6700
ROG GFX72VY6820
G752VL
G752VL-1A
G752VL-2A
G752VL-BHI7N32
G752VL-DH71
G752VL-GC057T
G752VL-GC058T
G752VL-GC059T
G752VL-GC060T
G752VL-GC085T
G752VM
G752VM-GC034D
G752VM-GC058T
G752VT
G752VT-1A
G752VT-DH72
G752VT-DH74
G752VT-GC030T
G752VT-GC031T
G752VT-GC032T
G752VT-GC037T
G752VT-GC046D
G752VT-GC053T
G752VT-GC062T
G752VT-GC075T
G752VT-GC104T
G752VT-RH71
GFX72J
ROG G752
ROG G752V
ROG G752VL
ROG G752VT
ROG G752VY
ROG GFX72VL6700
ROG GFX72VT6700
ROG GFX72VY6820
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0B110-00370000
A32LM9H
A32N1511
A32LM9H
A32N1511
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUG752NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141792 |
| Korvaa | A32N1511 / 0B110-00370000 / A32LM9H |
| Kapasiteetti (mAh) | 5800mAh / 65.25Wh |
| Mitat | 163.06 x 69.80 x 29.80mm |
| Jännite | 11,25 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |