Asus G751J, G751J-BHI7T25, G751JL-BSi7T28 akku 5200 mAh
calcActive())">
Asus G751J, G751J-BHI7T25, G751JL-BSi7T28 akku 5200 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUG751NB
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
G751J
G751J-BHI7T25
G751JL-BSi7T28
G751J-BHI7T25
G751JL-BSi7T28
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
0B110-00290000M
A42LM93
A42LM9H
A42LM93
A42LM9H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUG751NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111320 |
| Mitat | 136.40 x 55.80 x 37.20mm |
| Korvaa | A42N1403 / A42LM93 / A42LM9H / 0B110-00290000M |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 78Wh |
| Jännite | 15 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |