Asus G75 A42-G75 akku 4400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
G75
G75 3D
G75V
G75V 3D
G75VM
G75VM 3D
G75VW
G75VW 3D
G75VX
G75VX 3D
G75 3D
G75V
G75V 3D
G75VM
G75VM 3D
G75VW
G75VW 3D
G75VX
G75VX 3D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A42-G75
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-AUG75NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072966 |
| Mitat | 151.29 x 69.14 x 39.51mm |
| Korvaa | A42-G75 / 0B110-00070000 / 90-N2V1B1000Y |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |