Asus G73 , G53 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
G53
G53J
G53JW
G53S
G53SW
G73
G73G
G73GW
G73J
G73JH
G73JH
G73JW
G73JW
G73S
G73SW
G73SW
G53J
G53JW
G53S
G53SW
G73
G73G
G73GW
G73J
G73JH
G73JH
G73JW
G73JW
G73S
G73SW
G73SW
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A42-G73
G73-52
07G016DH1875
70-NY81B1000Z
90-NY81B1000Y
G73-52
07G016DH1875
70-NY81B1000Z
90-NY81B1000Y
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUG73NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064022 |
| Mitat | 141.00 x 60.40 x 39.20 mm |
| Korvaa | A42-G73 / G73-52 / 07G016DH1875 / 70-NY81B1000Z / 90-NY81B1000Y / A42-G53 / 07G016HH1875 / 07G016DH1875M / 07G016HH1875M / A43-G73 / LKCCB2415 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |