Asus F9E, F9S, F9Dc, F9J, F9F, F9, Z53, F6, F6E, F6A, F6K, F6K54S-SL, F6K233E-SL akku 4400 mAh
calcActive())">
Asus F9E, F9S, F9Dc, F9J, F9F, F9, Z53, F6, F6E, F6A, F6K, F6K54S-SL, F6K233E-SL akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUF9NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
F9E
F9S
F9Dc
F9J
F9F
F9
Z53
F6
F6E
F6A
F6K
F6K54S-SL
F6K233E-SL
F9S
F9Dc
F9J
F9F
F9
Z53
F6
F6E
F6A
F6K
F6K54S-SL
F6K233E-SL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A31-F9
A32-F9
90-NER1B1000Y
90-NER1B2000Y
A32-F9
90-NER1B1000Y
90-NER1B2000Y
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUF9NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024125 |
| Mitat | 203.90 x 49.70 x 205.30mm |
| Korvaa | A31-F9 / A32-F9 / 90-NER1B1000Y / 90-NER1B2000Y |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |