Asus Eee PC 1002, Eee PC 1002HA, Eee PC 1002HA-BLK006X akku 4200mAh
calcActive())">
Asus Eee PC 1002, Eee PC 1002HA, Eee PC 1002HA-BLK006X akku 4200mAh
In stock
- SKU
- CS-AUP21NB
73,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Eee PC 1002
Eee PC 1002HA
Eee PC 1002HA-BLK006X
Eee PC EPC1002HA-BLK013K
Eee PC S101H
S101H-BLK042X
S101H-BRN043X
S101H-CHP035X
S101H-PIK025X
Eee PC 1002HA
Eee PC 1002HA-BLK006X
Eee PC EPC1002HA-BLK013K
Eee PC S101H
S101H-BLK042X
S101H-BRN043X
S101H-CHP035X
S101H-PIK025X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
AP21-1002HA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUP21NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027713 |
| Korvaa | AP21-1002HA |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 31.08Wh |
| Mitat | 141.19 x 73.68 x 13.41mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |