Asus E205 akku 4750 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
E205SA
TP200SA
TP200SA3050
Transformer 11.6
TP200SA
TP200SA3050
Transformer 11.6
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C21N1504
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUE205NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134312 |
| Mitat | 243.00 x 157.56 x 4.47mm |
| Korvaa | C21N1504 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4750mAh / 36.1Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |