Asus E203, E203N, E203NA akku 4900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
E203
E203N
E203NA
E203NA-FD026T
E203NA-FD048T
VivoBook E12
E203N
E203NA
E203NA-FD026T
E203NA-FD048T
VivoBook E12
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0B200-02500000
C21N1629 (2ICP4/59/134)
C21N1629 (2ICP4/59/134)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUE203NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139232 |
| Korvaa | 0B200-02500000 / B31N1629 / C21N1629 (2ICP4/59/134) |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 37.24Wh |
| Mitat | 207.68 x 168.00 x 4.35mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |