Asus CKSE321D1, EeeBook X205, EeeBook X205TA akku 4800mAh
calcActive())">
Asus CKSE321D1, EeeBook X205, EeeBook X205TA akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-AUX205NB
75,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
CKSE321D1
EeeBook X205
EeeBook X205TA
EeeBook X205
EeeBook X205TA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0B200-0124000
C21N1414
C21N1414
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUX205NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139423 |
| Korvaa | C21N1414 / 0B200-0124000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 36.48Wh |
| Mitat | 232.60 x 155.90 x 4.60mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |