Asus Chromebook Flip C302CA akku 4800 mAh
calcActive())">
Asus Chromebook Flip C302CA akku 4800 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUC302NB
69,95 €
66,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook Flip C302CA-DH75
Chromebook Flip C302CA-GU005
Chromebook Flip C302CA-0041A6Y30
Chromebook Flip C302CA-GU017
Chromebook Flip C302C
C302CA-0041A6Y30
Chromebook Flip C302CA-DHM3
Chromebook Flip C302CA-DHM4
Chromebook Flip C302CA-DH54
Chromebook Flip C302CA-GU006
Chromebook Flip C302CA-GU043
Chromebook Flip C302CA-E91T-CB
Chromebook Flip C302CA-GU011
Chromebook Flip c302
Chromebook Flip C302CA-DHM3-G
Chromebook Flip C302CA-GU010
Chromebook Flip C302CA
C302CA-F6Y30
Chromebook Flip C302CA-GU001
Chromebook Flip C302CA-GU003
Chromebook Flip C302CA-GU009
C302CA
C302CA-1A
Chromebook Flip C302CA-GU005
Chromebook Flip C302CA-0041A6Y30
Chromebook Flip C302CA-GU017
Chromebook Flip C302C
C302CA-0041A6Y30
Chromebook Flip C302CA-DHM3
Chromebook Flip C302CA-DHM4
Chromebook Flip C302CA-DH54
Chromebook Flip C302CA-GU006
Chromebook Flip C302CA-GU043
Chromebook Flip C302CA-E91T-CB
Chromebook Flip C302CA-GU011
Chromebook Flip c302
Chromebook Flip C302CA-DHM3-G
Chromebook Flip C302CA-GU010
Chromebook Flip C302CA
C302CA-F6Y30
Chromebook Flip C302CA-GU001
Chromebook Flip C302CA-GU003
Chromebook Flip C302CA-GU009
C302CA
C302CA-1A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C21N1613
0B200-02280000
0B200-02280000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUC302NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155621 |
| Mitat | 256.14 x 118.00 x 4.10mm |
| Korvaa | C21N1613 / 0B200-02280000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 36.96Wh |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |