Asus ChromeBook C201, ChromeBook C201P, ChromeBook C201PA akku 4800mAh
calcActive())">
Asus ChromeBook C201, ChromeBook C201P, ChromeBook C201PA akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-AUC201NB
86,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
ChromeBook C201
ChromeBook C201P
ChromeBook C201PA
Eee Book C201PA
ChromeBook C201P
ChromeBook C201PA
Eee Book C201PA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0B200-01470000
C21N1430
C21N1430
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUC201NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134893 |
| Korvaa | C21N1430 / 0B200-01470000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 36.48Wh |
| Mitat | 239.68 x 152.40 x 4.50mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |