Asus B43 akku 4400mAh / 48.84Wh mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
B43
B43E
B43E-VO009X
B43E-VO010X
B43EI
B43F
B43F-A1B
B43F-V0100X
B43F-VO015X
B43F-VO017X
B43F-VO023V
B43F-VO028X
B43F-VO032X
B43F-VO038X
B43F-VO040X
B43F-VO041D
B43F-VO049X
B43F-VO055X
B43F-VO058X
B43F-VO086X
B43F-VO093X
B43F-VO097V
B43F-VO100X
B43F-VO114X
B43F-VO115X
B43F-VO116
B43F-VO121X
B43J
B43J-A1B
B43J-B1B
B43J-SO047
B43J-VO019X
B43J-VO029X
B43J-VO055X
B43J-VO067D
B43J-VO077X
B43J-VO089X
B43JR
B43S
B43E
B43E-VO009X
B43E-VO010X
B43EI
B43F
B43F-A1B
B43F-V0100X
B43F-VO015X
B43F-VO017X
B43F-VO023V
B43F-VO028X
B43F-VO032X
B43F-VO038X
B43F-VO040X
B43F-VO041D
B43F-VO049X
B43F-VO055X
B43F-VO058X
B43F-VO086X
B43F-VO093X
B43F-VO097V
B43F-VO100X
B43F-VO114X
B43F-VO115X
B43F-VO116
B43F-VO121X
B43J
B43J-A1B
B43J-B1B
B43J-SO047
B43J-VO019X
B43J-VO029X
B43J-VO055X
B43J-VO067D
B43J-VO077X
B43J-VO089X
B43JR
B43S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A31-B43
90-N0P1B2000Y
90-NWF1B2000Y
90-N0P1B2000Y
90-NWF1B2000Y
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUB43NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072539 |
| Mitat | 271.10 X 47.80 X 21.81mm |
| Korvaa | A31-B43 / 90-N0P1B2000Y / 90-NWF1B2000Y |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |