Lenovo LO8S6D11 akku, 4400 mAh Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
Ideapad Y330
Ideapad Y330-20002
Ideapad Y330-2269
Ideapad Y330A
Ideapad Y330G
Ideapad Y330-20002
Ideapad Y330-2269
Ideapad Y330A
Ideapad Y330G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
LO8S6D11
L08L6D11
L08L6D11
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVY330NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128055020 |
| Mitat | 205.35 x 64.22 x 29.70mm |
| Korvaa | LO8S6D11 / L08L6D11 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |