Asus Zenbook UX31LA akku 4500 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Zenbook UX31LA
UX31LA-0161A4200U
UX31LA-R5017H
UX31LA-XH51T
UX31LA-DS71T
UX31LA-C4078H
UX31LA-UH51T
UX31LA-C4026H
UX31LA-US51T
UX31LA-0132A4500U
UX31LA-R5017P
UX31LA-C4018H
UX31LA-R5031H
UX31LA-0161A4200U
UX31LA-R5017H
UX31LA-XH51T
UX31LA-DS71T
UX31LA-C4078H
UX31LA-UH51T
UX31LA-C4026H
UX31LA-US51T
UX31LA-0132A4500U
UX31LA-R5017P
UX31LA-C4018H
UX31LA-R5031H
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C32N1301
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta. Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja R…
| SKU | CS-AUX310NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098744 |
| Mitat | 315.50 x 127.52 x 6.65mm |
| Korvaa | C32N1301 / 0B200-00510000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 49.95Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |