Asus ZenBook NX500 akku 8200 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
ZenBook NX500
ZenBook NX500J
ZenBook NX500JK
NX500JK-DR018H
NX550
ZenBook NX500J
ZenBook NX500JK
NX500JK-DR018H
NX550
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C32N1340
0B200-00940100
0B200-00940100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUX500NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129370 |
| Mitat | 335.00 x 103.92 x 9.38mm |
| Korvaa | C32N1340 / 0B200-00940100 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 8200mAh / 93.48Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |