Asus VivoBook S551L, VivoBook S551LA, VivoBook S551LB akku 4500 mAh
calcActive())">
Asus VivoBook S551L, VivoBook S551LA, VivoBook S551LB akku 4500 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUS551NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
VivoBook S551L
VivoBook S551LA
VivoBook S551LB
VivoBook S551LA
VivoBook S551LB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
3ICP7/65/80
C31-S551
C31-S551
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUS551NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093800 |
| Mitat | 209.56 x 109.38 x 9.70mm |
| Korvaa | C31-S551 / 3ICP7/65/80 / S551LB-CJ046H |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 49.95Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |