Asus UX31 Ultrabook / Zenbook akku 6800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
UX31
UX31
UX31A
UX31A-R4004H
UX31E Ultrabook
UX31E-DH72
UX31KI3517A
ZenBook UX31
Zenbook UX31A
ZenBook UX31E
UX31
UX31A
UX31A-R4004H
UX31E Ultrabook
UX31E-DH72
UX31KI3517A
ZenBook UX31
Zenbook UX31A
ZenBook UX31E
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C22-UX31
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-AUX31NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079743 |
| Mitat | 317.00 x 131.92 x 7.90mm |
| Korvaa | C22-UX31 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 50.32Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |