Asus UX30, UX30-a1, UX30KA akku 3250mAh/36.08Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
UX30
UX30-a1
UX30KA
UX30KU
UX30-qx005c
UX30-qx007e
UX30-qx011e
UX30-qx015c
UX30-qx087x
UX30s
UX30s-su35neggaw
UX30-a1
UX30KA
UX30KU
UX30-qx005c
UX30-qx007e
UX30-qx011e
UX30-qx015c
UX30-qx087x
UX30s
UX30s-su35neggaw
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
70-NVS1B1000Z
C31-UX30
PP625289AB-3250
C31-UX30
PP625289AB-3250
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUX30NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082187 |
| Korvaa | C31-UX30 / 70-NVS1B1000Z / PP625289AB-3250 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3250mAh / 36.08Wh |
| Mitat | 174.55 x 0.57 x 7.38mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |