Asus U36, U32 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
U36SD
U36SD
U36SD-DH51
U36SD-A1
U36JC-NYC2
36JC
U36J
U36JC-B1
U36SD-XH71
U32
U32J
U32JC
U32U
U36
U36S
U36SG
U44
U44S
U44SG
U82
U82U
U84
U84S
U84SG
U36SD
U36SD-DH51
U36SD-A1
U36JC-NYC2
36JC
U36J
U36JC-B1
U36SD-XH71
U32
U32J
U32JC
U32U
U36
U36S
U36SG
U44
U44S
U44SG
U82
U82U
U84
U84S
U84SG
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A42-U36
4INR18/65-2
4INR18/65
A41-U36
4INR18/65-2
4INR18/65
A41-U36
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUU36NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064039 |
| Mitat | 241.50 x 61.80 x 10.20mm |
| Korvaa | A42-U36 / 4INR18/65-2 / 4INR18/65 / A41-U36 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |