Asus Transformer Flip TP550LA, Transformer Flip TP550LD akku 5000 mAh
calcActive())">
Asus Transformer Flip TP550LA, Transformer Flip TP550LD akku 5000 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUP550NB
68,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Transformer Flip TP550LA
Transformer Flip TP550LD
Transformer Flip TP550LD
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C21N1333
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUP550NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106715 |
| Mitat | 168.56 x 79.12 x 9.71mm |
| Korvaa | C21N1333 / 0B200-00860000 / 0B200-00860100 / 0B200-00860200 / 0B200-00860300 / 0B200-00860400 / C21NI333 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 38Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |