Asus Taichi 21, Taichi 21-3568A, Taichi 21-DH51 akku 3050mAh
calcActive())">
Asus Taichi 21, Taichi 21-3568A, Taichi 21-DH51 akku 3050mAh
In stock
- SKU
- CS-AUT210NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Taichi 21
Taichi 21-3568A
Taichi 21-DH51
Taichi 21-DH71
Taichi 21-UH71
Taichi 21-3568A
Taichi 21-DH51
Taichi 21-DH71
Taichi 21-UH71
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
C32-TAICHI21
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUT210NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114833 |
| Korvaa | C32-TAICHI21 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3050mAh / 33.86Wh |
| Mitat | 283.30 x 102.90 x 5.50mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |