Asus T300CHI-F1-DB, T300LA-13NB02W1M28011, T300LA-BB31T akku 6750 mAh
calcActive())">
Asus T300CHI-F1-DB, T300LA-13NB02W1M28011, T300LA-BB31T akku 6750 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUT300NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
T300CHI-F1-DB
T300LA-13NB02W1M28011
T300LA-BB31T
T300LA-13NB02W1M28011
T300LA-BB31T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
0B200-00570000
C22N1307
C22N1307
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUT300NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098881 |
| Mitat | 192.53 x 165.10 x 5.23mm |
| Korvaa | C22N1307 / 0B200-00570000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6750mAh / 49.95Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |