Asus T102H, T102HA, Transformer Mini akku 8200mAh
calcActive())">
Asus T102H, T102HA, Transformer Mini akku 8200mAh
In stock
- SKU
- CS-AUT102NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
T102H
T102HA
Transformer Mini
Transformer Mini T102H
Transformer Mini T102HA
T102HA
Transformer Mini
Transformer Mini T102H
Transformer Mini T102HA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0B200-02230100
C12N1607
C12N1607
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUT102NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146278 |
| Korvaa | C12N1607 / 0B200-02230100 / 0B200-02230000 / 0B20002230100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8200mAh / 31.57Wh |
| Mitat | 180.40 x 93.35 x 3.05mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |