Asus S37, S37e, S37S akku 4400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
S37
S37e
S37S
S37e
S37S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
15G10N365100
70-NMK1B3000Z
70-NMK2B3000Z
70-NMK1B3000Z
70-NMK2B3000Z
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUZ370NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079545 |
| Mitat | 205.02 x 50.79 x 25.77mm |
| Korvaa | 15G10N365100 / A32-Z37 / A33-Z37 / A32-S37 / A33-S37 / 70-NRQ2B2000Z / 70-NRQ2B3000Z / 70-NMK1B3000Z / 70-NMK2B3000Z / 70-NRQ2B2000PZ / 70-NRQ1B2000PZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |