Asus R553LF, R553LN, R553LN-DM123H akku 4200 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
R553LF
R553LN
R553LN-DM123H
R553LN
R553LN-DM123H
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
B31N1336
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUR553NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099321 |
| Mitat | 209.25 x 103.32 x 8.00 mm |
| Korvaa | B31N1336 / 0B200-00450100 / 0B200-00450400 / 0B200-00450500 / 0B200-00450600 / C31-S551 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 47.88Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |