Asus Q553U akku 3600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Q553U
Q553UB-BSI7T13
Q553UB-BSI7T13
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0B200-01880000
C31N1522
C31N1522
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUQ553NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144007 |
| Korvaa | C31N1522 / 0B200-01880000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 41.04Wh |
| Mitat | 203.20 x 91.50 x 9.92mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |