Asus Q524U, Q524UQ-BBI7T14, Q534U akku 3300mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Q524U
Q524UQ-BBI7T14
Q534U
Q534UX-B
UX560UQ
Q524UQ-BBI7T14
Q534U
Q534UX-B
UX560UQ
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0B200-02010200
C41N1533 (4ICP3/82/120)
C41N1533 (4ICP3/82/120)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUX560NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139409 |
| Korvaa | 0B200-02010200 / C41N1533 (4ICP3/82/120) / 0B200-02010300 / 4ICP3/63/120 / B076M4NXWF / B07JHJNWMF / C41N153 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 50.16Wh |
| Mitat | 212.34 x 142.46 x 8.86mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |