Asus Q400, Q400A, Q400C akku 4600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Q400
Q400A
Q400C
Q400A
Q400C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
0B110-00090000
0B110-00090100
0B110-00090300
0B110-00090100
0B110-00090300
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUR404NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105985 |
| Mitat | 270.70 x 57.20 x 22.04 mm |
| Korvaa | A32-U47 / A41-U47 / A42-U47 / U47-BGR4 / 0B110-00090000 / 0B110-00090100 / 0B110-00090300 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 49.68Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |