Asus Q304ua, TP301, TP301U akku 4750mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Q304ua
TP301
TP301U
TP301UA
TP301UA6200
TP301UA6500
TP301UJ
VivoBook Flip TP301UA
VivoBook Flip TP301UJ
TP301
TP301U
TP301UA
TP301UA6200
TP301UA6500
TP301UJ
VivoBook Flip TP301UA
VivoBook Flip TP301UJ
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0B200-01840000
C31N1517
C31N1517
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUT301NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134879 |
| Korvaa | C31N1517 / 0B200-01840000 / 0B200-01840100 / 0B200-01840200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4750mAh / 54.86Wh |
| Mitat | 293.30 x 70.10 x 9.24mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |