Asus P24E, P24E-PX023V, P24E-PX023X akku 4400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
P24E
P24E-PX023V
P24E-PX023X
P24E-PX023V
P24E-PX023X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
07G016JG1875
0B110-00130000
A31-U24
0B110-00130000
A31-U24
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUU24HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077787 |
| Mitat | 204.68 x 51.19 x 26.75mm |
| Korvaa | A31-U24 / A32-U24 / 07G016JG1875 / 0B110-00130000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |