Asus,N82, N82E, N82EI, N82J, N82JQ, 4400 mAh Black
calcActive())">
Asus,N82, N82E, N82EI, N82J, N82JQ, 4400 mAh Black
In stock
- SKU
- CS-AUN82NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
N82
N82E
N82EI
N82J
N82JQ
N82JQ-VX002V
N82JV
N82E
N82EI
N82J
N82JQ
N82JQ-VX002V
N82JV
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A32-N82
A42-N82
A42-N82
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUN82NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128040279 |
| Mitat | 271.11 x 48.70 x 22.12mm |
| Korvaa | A32-N82 / A42-N82 / 07G016G81875 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |