Asus N45, N55 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
N45
N45E
N45S
N45SF
N45SL
D778
N55
N55E
N55S
N55SF
N55SL
N75
N75E
N75S
N75SF
N75SJ
N75SL
N45SF-V2G-VX041V
N45SF-V2G-VX042V
N55SF-A1
N55SF-S1150V
N55SF-S2151V
N75SN
N75SV
N45E
N45S
N45SF
N45SL
D778
N55
N55E
N55S
N55SF
N55SL
N75
N75E
N75S
N75SF
N75SJ
N75SL
N45SF-V2G-VX041V
N45SF-V2G-VX042V
N55SF-A1
N55SF-S1150V
N55SF-S2151V
N75SN
N75SV
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A32-N55
07G016HY1875
07G016HY1875
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUN55NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128070610 |
| Mitat | 205.00 x 50.00 x 20.00mm |
| Korvaa | A32-N55 / 07G016HY1875 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |