Asus kannettavan tietokoneen ZenBook Pro 15 UX582LR / ZenBook Pro 15 UX582LR-H2002R yhteensopiva akku 5650mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen ZenBook Pro 15 UX582LR / ZenBook Pro 15 UX582LR-H2002R yhteensopiva akku 5650mAh
In stock
- SKU
- CS-AUP158NB
97,95 €
78,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ZenBook Pro 15 UX582LR
ZenBook Pro 15 UX582LR-H2002R
ZenBook Pro Duo 15 OLED UX582L
ZenBook Pro Duo 15 OLED UX582L
ZenBook Pro Duo 15 OLED UX582L
Zenbook Pro Duo 15 OLED UX582L
ZenBook Pro Duo 15 OLED UX582L
ZenBook Pro Duo 15 OLED UX582L
ZenBook Pro Duo 15 OLED UX582L
ZenBook Pro Duo 15 OLED UX582L
ZenBook Pro Duo 15 OLED UX582L
ZenBook Pro Duo 15 OLED UX582L
Zenbook Pro Duo 15 OLED UX582L
ZenBook Pro Duo UX582 LR-1BH2
ZenBook Pro Duo UX582 LR-XS74T
ZenBook Pro Duo UX582LR
ZenBook Pro 15 UX582LR-H2002R
ZenBook Pro Duo 15 OLED UX582L
ZenBook Pro Duo 15 OLED UX582L
ZenBook Pro Duo 15 OLED UX582L
Zenbook Pro Duo 15 OLED UX582L
ZenBook Pro Duo 15 OLED UX582L
ZenBook Pro Duo 15 OLED UX582L
ZenBook Pro Duo 15 OLED UX582L
ZenBook Pro Duo 15 OLED UX582L
ZenBook Pro Duo 15 OLED UX582L
ZenBook Pro Duo 15 OLED UX582L
Zenbook Pro Duo 15 OLED UX582L
ZenBook Pro Duo UX582 LR-1BH2
ZenBook Pro Duo UX582 LR-XS74T
ZenBook Pro Duo UX582LR
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03840000
C42N2008
C42N2008
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUP158NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,48 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175391 |
| Korvaa | C42N2008 / 0B200-03840000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5650mAh / 87.46Wh |
| Mitat | 352.00 x 75.00 x 13.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |