Asus kannettavan tietokoneen ZenBook Flip 15 UX535LI / ZenBook Flip 15 UX564EH yhteensopiva akku 8150mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen ZenBook Flip 15 UX535LI / ZenBook Flip 15 UX564EH yhteensopiva akku 8150mAh
In stock
- SKU
- CS-AUP150NB
97,95 €
78,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ZenBook Flip 15 UX535LI
ZenBook Flip 15 UX564EH
ZenBook Flip 15 UX564EH-EZ004T
ZenBook Flip 15 UX564EH-EZ006R
ZenBook Flip 15 UX564EH-EZ018T
ZenBook Flip 15 UX564EH-EZ035R
ZenBook Flip 15 UX564EH-EZ035R
ZenBook Flip 15 UX564EI
ZenBook Flip 15 UX564EI-EZ006T
Zenbook Flip 15 UX564EI-EZ711R
ZenBook Flip 15 UX564EI-H2005T
ZenBook Flip 15 UX564EI-H2017T
ZenBook Flip 15 UX564EI-H2030T
ZenBook Flip 15 UX564EI-H2038T
ZenBook Flip 15 UX564EI-WB711R
ZenBook Flip 15 UX564PH-71A15C
ZenBook Flip 15 UX564PH-71B15C
ZenBook Flip 15 UX564PH-EZ002T
ZenBook Flip 15 UX564PH-EZ003R
ZenBook Flip 15 UX564PH-EZ004T
ZenBook Flip 15 UX564PH-EZ007R
ZenBook Flip 15 UX564PH-WB721R
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-H2
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-H2
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-H2
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-H2
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-KY
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-KY
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-KY
Zenbook Pro 15 OLED UM535QE-KY
Zenbook Pro 15 OLED UM535QE-KY
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-KY
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-KY
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-KY
Zenbook Pro 15 OLED UM535QE-KY
Zenbook Pro 15 OLED UM535QE-KY
Zenbook Pro 15 OLED UM535QE-KY
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-KY
ZenBook PRO 15 OLED UM535QE-PU
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-PU
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-XH
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-XH
ZenBook Pro 15 OLED(UM535)
ZenBook Pro 15 UM535QE-OLED-KY
ZenBook Pro 15 UX535
ZenBook Pro 15 UX535LI-BN198T
ZenBook Pro 15 UX535LI-BO237T
ZenBook Pro 15 UX535LI-E3090T
ZenBook Pro 15 UX535LI-E3133T
ZenBook Pro 15 UX535LI-XH77T
ZenBook Pro 15 UX564PH
ZenBook Flip 15 UX564EH
ZenBook Flip 15 UX564EH-EZ004T
ZenBook Flip 15 UX564EH-EZ006R
ZenBook Flip 15 UX564EH-EZ018T
ZenBook Flip 15 UX564EH-EZ035R
ZenBook Flip 15 UX564EH-EZ035R
ZenBook Flip 15 UX564EI
ZenBook Flip 15 UX564EI-EZ006T
Zenbook Flip 15 UX564EI-EZ711R
ZenBook Flip 15 UX564EI-H2005T
ZenBook Flip 15 UX564EI-H2017T
ZenBook Flip 15 UX564EI-H2030T
ZenBook Flip 15 UX564EI-H2038T
ZenBook Flip 15 UX564EI-WB711R
ZenBook Flip 15 UX564PH-71A15C
ZenBook Flip 15 UX564PH-71B15C
ZenBook Flip 15 UX564PH-EZ002T
ZenBook Flip 15 UX564PH-EZ003R
ZenBook Flip 15 UX564PH-EZ004T
ZenBook Flip 15 UX564PH-EZ007R
ZenBook Flip 15 UX564PH-WB721R
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-H2
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-H2
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-H2
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-H2
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-KY
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-KY
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-KY
Zenbook Pro 15 OLED UM535QE-KY
Zenbook Pro 15 OLED UM535QE-KY
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-KY
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-KY
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-KY
Zenbook Pro 15 OLED UM535QE-KY
Zenbook Pro 15 OLED UM535QE-KY
Zenbook Pro 15 OLED UM535QE-KY
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-KY
ZenBook PRO 15 OLED UM535QE-PU
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-PU
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-XH
ZenBook Pro 15 OLED UM535QE-XH
ZenBook Pro 15 OLED(UM535)
ZenBook Pro 15 UM535QE-OLED-KY
ZenBook Pro 15 UX535
ZenBook Pro 15 UX535LI-BN198T
ZenBook Pro 15 UX535LI-BO237T
ZenBook Pro 15 UX535LI-E3090T
ZenBook Pro 15 UX535LI-E3133T
ZenBook Pro 15 UX535LI-XH77T
ZenBook Pro 15 UX564PH
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03770000
C32N2002
C32N2002
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUP150NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175360 |
| Korvaa | C32N2002 / 0B200-03770000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8150mAh / 94.13Wh |
| Mitat | 340.00 x 86.70 x 7.60mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |