Asus kannettavan tietokoneen UX581 / UX581GV yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen UX581 / UX581GV yhteensopiva akku 3900mAh
In stock
- SKU
- CS-AUX581NB
78,95 €
68,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
UX581
UX581GV
ZenBook Duo Pro UX581GV
ZenBook Pro Duo UX581
ZenBook Pro Duo UX581GV
ZenBook Pro Duo UX581GV H2004T
Zenbook Pro Duo UX581GV-BP9702
Zenbook Pro Duo UX581GV-BP9901
ZenBook Pro Duo UX581GV-H2001R
ZenBook Pro Duo UX581GV-H2001T
ZenBook Pro Duo UX581GV-H2001T
ZenBook Pro Duo UX581GV-H2002R
ZenBook Pro Duo UX581GV-H2002T
ZenBook PRO DUO UX581GV-H2003T
ZenBook Pro Duo UX581GV-H2004R
ZenBook Pro Duo UX581GV-H2004T
Zenbook Pro Duo UX581GV-H2035T
ZenBook Pro Duo UX581GV-H2037T
ZenBook Pro Duo UX581GV-H2041T
ZenBook Pro Duo UX581GV-H7201T
Zenbook Pro Duo UX581GV-H9201T
ZenBook Pro Duo UX581GV-XB74T
ZenBook Pro Duo UX581GV-XB94T
ZenBook Pro Duo UX581GV-XH77T
ZenBook Pro Duo UX581LV-BP1911
ZenBook Pro Duo UX581LV-H2002R
ZenBook Pro Duo UX581LV-H2014R
ZenBook Pro Duo UX581LV-H2014T
ZenBook Pro Duo UX581LV-H2018T
ZenBook Pro Duo UX581LV-H2024R
Zenbook Pro Duo UX581LV-H2024T
ZenBook Pro Duo UX581LV-H2028T
Zenbook Pro Duo UX581LV-H2035T
ZenBook Pro Duo UX581LV-H2045T
ZenBook Pro Duo UX581LV-XS77T
Zenbook Pro Duo UX581LV-XS94T
UX581GV
ZenBook Duo Pro UX581GV
ZenBook Pro Duo UX581
ZenBook Pro Duo UX581GV
ZenBook Pro Duo UX581GV H2004T
Zenbook Pro Duo UX581GV-BP9702
Zenbook Pro Duo UX581GV-BP9901
ZenBook Pro Duo UX581GV-H2001R
ZenBook Pro Duo UX581GV-H2001T
ZenBook Pro Duo UX581GV-H2001T
ZenBook Pro Duo UX581GV-H2002R
ZenBook Pro Duo UX581GV-H2002T
ZenBook PRO DUO UX581GV-H2003T
ZenBook Pro Duo UX581GV-H2004R
ZenBook Pro Duo UX581GV-H2004T
Zenbook Pro Duo UX581GV-H2035T
ZenBook Pro Duo UX581GV-H2037T
ZenBook Pro Duo UX581GV-H2041T
ZenBook Pro Duo UX581GV-H7201T
Zenbook Pro Duo UX581GV-H9201T
ZenBook Pro Duo UX581GV-XB74T
ZenBook Pro Duo UX581GV-XB94T
ZenBook Pro Duo UX581GV-XH77T
ZenBook Pro Duo UX581LV-BP1911
ZenBook Pro Duo UX581LV-H2002R
ZenBook Pro Duo UX581LV-H2014R
ZenBook Pro Duo UX581LV-H2014T
ZenBook Pro Duo UX581LV-H2018T
ZenBook Pro Duo UX581LV-H2024R
Zenbook Pro Duo UX581LV-H2024T
ZenBook Pro Duo UX581LV-H2028T
Zenbook Pro Duo UX581LV-H2035T
ZenBook Pro Duo UX581LV-H2045T
ZenBook Pro Duo UX581LV-XS77T
Zenbook Pro Duo UX581LV-XS94T
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03490000
C42N1846
C42N1846
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUX581NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166030 |
| Korvaa | C42N1846 / 0B200-03490000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 60.06Wh |
| Mitat | 351.45 x 65.40 x 11.20mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |