Asus kannettavan tietokoneen UX390 / UX390U yhteensopiva akku 5050mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen UX390 / UX390U yhteensopiva akku 5050mAh
In stock
- SKU
- CS-AUX390NB
71,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
UX390
UX390U
UX390UA
UX390UA-1A
UX390UA-1B
UX390UA-1C
UX390UA-GS031T
UX390UA-GS032T
UX390UA-GS034T
UX390UA-GS039T
UX390UA-GS041T
UX390UA-GS046T
UX390UA-GS063T
UX390UAK
UX390UA-XH74-BL
UX390UA-XH78-BL
Zenbook 3
ZenBook 3 UX390
Zenbook 3 UX390UA-GS041T
Zenbook Flip UX390UA
ZenBook UX390UA
ZenBook UX390UA-GS031T
ZenBook UX390UA-GS032T
ZenBook UX390UA-GS034T
ZenBook UX390UA-GS039T
ZenBook UX390UA-GS041T
ZenBook UX390UA-GS046T
ZenBook UX390UA-GS063T
ZenBook UX390UAK
UX390U
UX390UA
UX390UA-1A
UX390UA-1B
UX390UA-1C
UX390UA-GS031T
UX390UA-GS032T
UX390UA-GS034T
UX390UA-GS039T
UX390UA-GS041T
UX390UA-GS046T
UX390UA-GS063T
UX390UAK
UX390UA-XH74-BL
UX390UA-XH78-BL
Zenbook 3
ZenBook 3 UX390
Zenbook 3 UX390UA-GS041T
Zenbook Flip UX390UA
ZenBook UX390UA
ZenBook UX390UA-GS031T
ZenBook UX390UA-GS032T
ZenBook UX390UA-GS034T
ZenBook UX390UA-GS039T
ZenBook UX390UA-GS041T
ZenBook UX390UA-GS046T
ZenBook UX390UA-GS063T
ZenBook UX390UAK
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-02210000
0B200-02210100
C23N1606
C23PqCH
0B200-02210100
C23N1606
C23PqCH
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUX390NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152576 |
| Korvaa | C23N1606 / 0B200-02210000 / 0B200-02210100 / C23PqCH |
| Kapasiteetti (mAh) | 5050mAh / 38.89Wh |
| Mitat | 279.82 x 139.36 x 6.50mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |