Asus kannettavan tietokoneen UX310 / UX310UA yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen UX310 / UX310UA yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-AUX410NB
45,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
UX310
UX310UA
UX310UA-1A
UX310UA-1C
UX310UA-FB035T
UX310UA-FB038T
UX310UA-FB097T
UX310UA-FC106R
UX310UA-FC132T
UX310UA-FC153T
UX310UAK
UX310UQ
UX310UQK
UX3410UA
UX3410UQ
UX410UA
UX410UAK
UX410UK
UX410UQ
UX310UA
UX310UA-1A
UX310UA-1C
UX310UA-FB035T
UX310UA-FB038T
UX310UA-FB097T
UX310UA-FC106R
UX310UA-FC132T
UX310UA-FC153T
UX310UAK
UX310UQ
UX310UQK
UX3410UA
UX3410UQ
UX410UA
UX410UAK
UX410UK
UX410UQ
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-02020000
B31N1535
B31N1535
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUX410NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148340 |
| Korvaa | B31N1535 / 0B200-02020000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 45.6Wh |
| Mitat | 278.60 x 74.82 x 9.10mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |