Asus kannettavan tietokoneen TP203NA / TP203NA-1E yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen TP203NA / TP203NA-1E yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-AUF120NB
64,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TP203NA
TP203NA-1E
TP203NA-1G
TP203NA-1K
VivoBook Flip 12 TP203NA
VivoBook Flip 12 TP203NA-BP025
VivoBook Flip 12 TP203NA-BP027
VivoBook Flip 12 TP203NA-BP029
VivoBook Flip 12 TP203NA-BP034
VivoBook Flip 12 TP203NA-BP051
VivoBook Flip 12 TP203NA-BP055
VivoBook Flip 12 TP203NA-BP063
TP203NA-1E
TP203NA-1G
TP203NA-1K
VivoBook Flip 12 TP203NA
VivoBook Flip 12 TP203NA-BP025
VivoBook Flip 12 TP203NA-BP027
VivoBook Flip 12 TP203NA-BP029
VivoBook Flip 12 TP203NA-BP034
VivoBook Flip 12 TP203NA-BP051
VivoBook Flip 12 TP203NA-BP055
VivoBook Flip 12 TP203NA-BP063
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-02470000
C21N1625
C21N1625
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUF120NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155638 |
| Korvaa | C21N1625 / 0B200-02470000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 37.35Wh |
| Mitat | 170.00 x 134.80 x 6.40mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |