Asus kannettavan tietokoneen TP203MAH / TP203MAH-1E yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen TP203MAH / TP203MAH-1E yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-AUF130NB
64,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TP203MAH
TP203MAH-1E
TP203MAH-1G
TP203MAH-1K
TP203NAH
TP203NAH-1E
TP203NAH-1G
TP203NAH-1K
TP203NAH-BP0001T
TP203NAH-BP045T
TP203NAH-BP046T
TP203NAH-BP094T
TP203NAH-BP097T
TP203NAH-BP098T
TP203NAH-BP100T
TP203NAH-BP101T
TP203NAH-BP102T
VivoBook Flip 12 TP203MAH
VivoBook Flip 12 TP203MAH-BP01
VivoBook Flip 12 TP203NAH
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP04
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP04
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP05
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP05
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP05
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP05
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP07
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP07
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP07
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP09
TP203MAH-1E
TP203MAH-1G
TP203MAH-1K
TP203NAH
TP203NAH-1E
TP203NAH-1G
TP203NAH-1K
TP203NAH-BP0001T
TP203NAH-BP045T
TP203NAH-BP046T
TP203NAH-BP094T
TP203NAH-BP097T
TP203NAH-BP098T
TP203NAH-BP100T
TP203NAH-BP101T
TP203NAH-BP102T
VivoBook Flip 12 TP203MAH
VivoBook Flip 12 TP203MAH-BP01
VivoBook Flip 12 TP203NAH
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP04
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP04
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP05
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP05
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP05
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP05
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP07
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP07
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP07
VivoBook Flip 12 TP203NAH-BP09
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-02470100
B31N1625
B31N1625
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUF130NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,52 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167860 |
| Korvaa | B31N1625 / 0B200-02470100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 40.32Wh |
| Mitat | 182.00 x 167.54 x 5.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |